Dostałem szansę na spełnienie marzeń – czyli stypendyści Naszej Unii

Reklama - Advertisement

3 i 4 czerwca w oddziale P-SFUK przy McGuinness Blvd. na Greenpoincie i w centrum operacyjnym P-SFUK w Fairfield w New Jersey, miejsce miało rozdanie stypendiów Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

Już od 15 lat, Nasza Unia nagradza najbardziej wybitnych przedstawicieli młodzieży polonijnej – studentów ostatnich klas szkół średnich i studentów uczelni wyższych. Łączna suma stypendiów przyznawanych w tym roku w stanach Nowy Jork, New Jersey i Illinois to $250,000. Stypendia otrzymało w sumie 223 uczniów.

Podczas wręczenia stypendiów obecni byli przedstawiciele Rady Dyrektorów P-SFUK, członkowie zarządu, uczniowie, rodzice i media polonijne.

Gościem specjalnym uroczystości był Dr John Lenczowski, założyciel i prezes Institute of World Politics w Waszyngtonie.

Zobacz zdjęcia z NY: http://www.radiorampa.com/rozdanie-stypendiow-p-sfuk-w-nowym-jorku/

Zobacz zdjęcia z NJ: http://www.radiorampa.com/rozdanie-stypendiow-p-sfuk-w-new-jersey/

Poznajcie stypendystów! To młodzi, ambitni, przepełnieni marzeniami i planami ludzie, którzy ponad wszystko cenią swoje polskie pochodzenie. W materiale również o tym co według gościa specjalnego uroczystości najważniejsze jest w kreowaniu swojej przyszłości, nie tylko akademickiej, oraz czego oczekują od stypendystów ich rodzice ale i komisja stypendialna.

Zapraszamy!

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here