Doświadczenie ze szczepionką na COVID-19 – opowiada polski lekarz z Florydy

Reklama - Advertisement

Radio RAMPA na antenie prezentować będzie wywiady z osobami, które zaszczepiły sie przeciwko koronawirusowi. Osoby te opowiedzą o procedurze, swoim doświadczeniu i ewentualnych skutkach ubocznych. Celem jest informowanie, czemu służyć ma przekazywanie różnych doświadczeń związanych ze szczepieniem. Jeżeli jesteś zainteresowany aby podzielić się swoim doświadczeniem napisz: [email protected]

Dr Błoński//Archiwum Prywatne

 

Gościem Radio RAMPA był dr Wojciech Błoński, który pracuje w szpitalu dla weteranów w Tampie na Florydzie. Dr Błoński przyjął dwie dawki szczepionki na koronawirusa. Po przyjęciu pierwszej dawki zasłabł i został przewieziony na ER. Przeprowadzono dokładnie badania, o których opowiada nasz gość. Na ich podstawie, stwierdzono, że bezpiecznie przyjąć może drugą dawkę. Drugą dawkę otrzymał 26 stycznia. Była to szczepionka firm Pfizer-BioNTech.

Floryda, w przeciwieństwie do Nowego Jorku, została w stopniowy sposób otwarta. Gość Radio RAMPA opowiada również o tym jak obecnie wygląda tam życie i jak stan radzi sobie z dystrybucją szczepionki. Dr Błoński odpowiada też na wątpliwości osób, co do bezpieczeństwa szczepionki. 

Posłuchajcie:

 

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here