Dzień Dziecka w Naszej Unii – zobacz zdjęcia!

Reklama - Advertisement

W poniedziałkowe popłudnie, 1-go czerwca 2015 roku, w siedzibie Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej przy 100 McGuinness Blvd. na Greenpoicie, dzieci świętowały Międzynarodowy Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się o 5:00 po południu i trwała do 7:00 wieczorem. Największym zajnteresowaniem wśród najmłodszych cieszyło sie malowanie twarzy. Wśród przygotowanych atracji nie zabrakło także zabaw, gier i niespodzianek.

„Dzień Dziecka w naszym oddziale zaplanowaliśmy z myślą o naszych milusińskich, ale zależało nam przede wszystkim na tym, żeby zrobić to w sposób kreatywny. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy Fundację Noble Planners,” mówiła kierownik oddziału P-SFUK, pani Anna Branas. “Pani Edyta Maselbas wie jak zainteresować dzieci i zorganizować im wspaniałą zabawę,” przyznała pani kierownik.

Dobrze przygotowana impreza gwarantuje duże zainteresowanie, i tak też było w przypadku Dnia Dziecka w Naszej Unii. Dzieci chętnie brały udział w zaplanowanch zabawach. Wśród nich znalazły się: noszenie jajka na łyżyce, skakanie w workach, zabawa wśród baniek mydlanych, taniec „freeze” czy zrobienie zakładki. Tę ostatnią konkurencję wygrał Oskar Wiśniowski. W nagrodę dostał turystyczną torbę, krórej z pewnością bedzie używał podczas wypraw w teren w czasie tegorocznych wakacji. Dzieci z zaangażowaniem udzielały sie we wszystkich zabawach. Chętnie też bawiły się pod falującym, kolorowym spadochronem.

“Ja najbardziej lubię malowanie twarzy. Wbrałem rysunek lwa,” mówił siedmioletni Patryk. “A ja chciałem być żołnierzem i dlatego na twarzy mam maskę żołnierza,” przyznał Rafał. “Jest tak fajnie, że nie chce mi się iść do domu,” żalił się z kolei Bartek.

Ale wszystko co dobre, szybko się kończy. I to chyba jest najlepsze podsumowanie Dnia Dziecka. Następny, już za rok.

BR

Relacja wideo ze spotkania już wkrótce w Radio RAMPA!

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here