Espresso 4-13-17 kobieta za kierownicą, sport w wykonaniu 10-letniego kibica Lewandowskiego i gość: mecenas Joanna Nowokuński o imigracji

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie: kobieta za kierownicą – czy Panie jeżdżą bardziej bezpiecznie, czy jednak nie potrafią zachować się za kierownicą? Mamy badania, które pomogą Wam dać się przekonać!

Ponadto, uwaga: dzisiaj magazyn sportowy poprowadził 10-letni Collin Kruszyński, największy jakiego znamy kibic Roberta Lewandowskiego! Prosimy abyście dzielili się poniższym programem z innymi, chcemy aby wiadomość Collina doszła do polskiego piłkarza!

Gość w studio: mecenas Joanna Nowokuński – prawnik ds. imigracyjnych, rodzinnych i karnych. Pani Joanna radzi w sprawach rychłego wyrobienia sobie obywatelstwa – dlaczego nie warto zwlekać? Jak uzyskać możemy status legalny w USA? Czy ostatnio nagłaśniane “łapanki” są rzeczywiście problemem i co robić w takich sytuacjach? Kiedy i jak naprawdę dochodzi do deportacji? Ponadto, ważna sprawa: ustawa DACA, czyli prowizja dla dzieci rodziców, którzy przybyli do USA nielegalnie – jak skorzystać można z prawa?

Joanna Nowokuński – Nowokuński Law Firm – 33 Nassau Ave. Brooklyn, NY 11222  http://www.jenlawgroup.com/

Umów się na konsultację, nie czekaj! 718 – 395 – 1904

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here