Espresso Show 3-22-17: jak się witać, problemy NYC oraz jak dbać o cerę z firmą Arbonne!

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie, m.in. uczymy się jak się witać – w pracy, w towarzystwie mieszanym, na ulicy. Rozmawiamy o tym jak radzić sobie, niestety, z problemem częstym w nowojorskich mieszkaniach, szkołach, kinach, restauracjach… robaki, czyli nieznośni towarzysze naszej codzienności.

Goście to niezależne konsultantki firmy ARBONNE, Panie Joanna Grabowska-Cetina i Anna Głodek -Ulman. Panie przedstawią nam tym razem serię kosmetyków pielęgnacyjnych firmy Arbonne! UWAGA! już w najbliższą sobotę, 25 marca, o godzinie 5 p.m., w Westchester w stanie Nowy Jork, odbędzie się spotkanie/prezentacja produktów firmy – zapraszamy wszystkie Panie – będzie to wieczór w doborowym, damskim towarzystwie. Szczególnie warto, jako że firma oferuje obecnie 40% zniżki na swoje produkty (szczegóły u konsultantek firmy, dane poniżej).

Dodatkowo, zachęcamy aby sprawdzić możliwość pracy z firmą Arbonne, na stanowisku niezależnego konsultanta – tak jak czynią to nasze panie:
Anna Głodek-Ulman www.annaglodekulman.arbonne.com * t: 347-753-1428 * [email protected]
Joanna Grabowska-Cetina www.joannagrabowskacetina.arbonne.com * t: 646-535-2264 * [email protected] – Zapraszamy aby również dodawać Panie w aplikacji MESSENGER na Facebook.

(Rozmowa z Paniami: 1h 35 minuta programu)

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here