Espresso Show 3-31-17 – tydzień po pożarze, który odebrał im wszystko – Rodzina Wróblewskich w studio oraz dr Monika Kurzatkowski – polska dentystka w NYC

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie: jakie kwiaty na jaką okazję? Nadchodzi czas imprez okolicznościowych, ile kwiatów wręczać, komu jaki kolor, kiedy jakich na pewno nie wypada?

Dzisiaj wyjątkowa sprawa: Children Smile Foundation przekazuje u nas czek w wysokości $2500 dla rodziny Wróblewskich – Pani Monika, Krzysztof ich dzieci Kacperek i Julia, stracili wszystko w wyniku pożaru swojego mieszkania w dzielnicy Rockaway Park. Polonia zjednoczyła się i wspomogła w tej tragicznej chwili. Również, dzięki firmie Exit Mini Max Realty na Greenpoincie, przekazujemy rodzinie dwa komputery!

Gość w studio: dr Monika Kurzatkowski – polska dentystka w Nowym Jorku. W wywiadzie posłuchać możecie Państwo o tym dlaczego Monika wybrała swój zawód, czego używa w swoim gabinecie, jakich szczoteczek powinniśmy używać i jak prawidłowo dbać o zęby, jak wybielić można zęby oraz z wiadomości z przymróżeniem oka – co oznaczają złote kornki ja które decyduje się wielu artystów?

DR MONIKA KURZATKOWSKI

310 LEXINGTON AVE. SUITE 1E

NEW YORK, NY 10016

TEL. 646 – 344 – 5190

UWAGA! Oferta specjalna tylko na hasło RADIO RAMPA do 30 czerwca możecie skorzystać z usługi oczyszczanie + przegląd + zdjęcia jamy ustnej za jedyne $100

Na wizytę możecie Państwo umówić się dzwoniąć, lub poprzez stronę ZocDoc, gdzie również można sprawdzić rekomendacje lekarzy:

https://www.zocdoc.com/dentist/monika-kurzatkowski-kulawik-dmd-186587

Zapraszamy również na Facebook: https://www.facebook.com/MonikaKDMD/

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here