Miejsce numer 1 na Brooklynie – One Bedford – prowadzi Polka, Alexandra Siwiec!

Reklama - Advertisement

Nowa miejscówka na Greenpoincie, którą koniecznie musicie odwiedzić – One Bedford, przy oczywiście początku popularnej Bedford Ave. należy do Polki, Alexandry Siwiec. Alexandra stworzyła przytulne i modne miejsce, które łączy kuchnię amerykańską z kuchnią europejską… wszystko bowiem zainspirowała jej pasja do podróżowania!

One Bedford otwarte jest od 7:30 rano na śniadanie i pyszną kawę, następnie lunch oraz kolację, w której znajdziecie zarówno wyśmienite przystawki jak i syte dania, jak na przykład rozpływający się w ustach stek Filet mignon, który tak ciężko spotkać na Brooklynie!

One Bedford jest idealnym miejscem na wyjście ze znajomymi, biznesowy lunch a nawet niedzielny obiad z rodziną. Sprawdziła je Monika Adamski, nasza redaktor naczelna. Zobaczcie sami!

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here