Rodzina Wróblewskich na tydzień po pożarze z nadzieją patrzy w przyszłość – wspaniały gest Polonii i Fundacji Uśmiech Dziecka

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj wyjątkowa sprawa: nowojorska Children Smile Foundation przekazuje czek w wysokości $2500 dla rodziny Wróblewskich – Pani Monika, Krzysztof oraz ich dzieci Kacperek i Julia, stracili wszystko w wyniku pożaru swojego mieszkania w dzielnicy Rockaway Park. Od tego tragicznego wydarzenia minął tydzień (http://radiorampa.com/polska-rodzina-na-rockaway-stracila-dorobek-zycia-w-4-minuty-niedopalek-papierosa-przyczyna-pozaru/

Polonia zjednoczyła się i wspomogła w tej tragicznej chwili rodzinę naszych rodaków! Również, dzięki firmie Exit Mini Max Realty na Greenpoincie, przekazujemy rodzinie dwa komputery!

Posłuchajcie co dzieję się w obliczu takiej tragedii – jak w tej chwili wygląda życie Państwa Wróblewskich, czego im potrzeba?

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here