Polska dentystka w NYC – Monika Kurzatkowski zaprasza (specjalna oferta dla słuchaczy Radio RAMPA!)

Advertisement

Leczenie i czyszczenie zębów, kontrola rutynowa, wybielanie, a nawet wyrównywanie – tym wszystkim, między innymi, zajmuje się dr Monika Kurzatkowski, która prowadzi swój gabinet dentystyczny przy 310 Lexington Ave. suite 1E na Manhattanie (Lexington Ave. i 38 ulica).

W swoim miłym i nowoczesnym gabinecie, Monika przyjąć może Państwa prywatnie lub za okazaniem ubezpieczenia. Jej metody są nakierowane na bezbolesne lecz skuteczne leczenie. Monika oferuje również usługi ortodontyczne, a szczególnie mile widziana jest usługa z użyciem INVISALIGN, czyli niewidocznego dla oka aparatu nazębnego.

W wywiadzie posłuchać możecie Państwo o tym dlaczego Monika wybrała swój zawód, czego używa w swoim gabinecie, jakich szczoteczek powinniśmy używać i jak prawidłowo dbać o zęby, jak wybielić można zęby oraz z wiadomości z przymróżeniem oka – co oznaczają złote kornki ja które decyduje się wielu artystów?

DR MONIKA KURZATKOWSKI

310 LEXINGTON AVE. SUITE 1E

NEW YORK, NY 10016

TEL. 646 – 344 – 5190

UWAGA! Oferta specjalna tylko na hasło RADIO RAMPA do 30 czerwca możecie skorzystać z usługi oczyszczanie + przegląd + zdjęcia jamy ustnej za jedyne $100

Na wizytę możecie Państwo umówić się dzwoniąć, lub poprzez stronę ZocDoc, gdzie również można sprawdzić rekomendacje lekarzy:

https://www.zocdoc.com/dentist/monika-kurzatkowski-kulawik-dmd-186587

Zapraszamy również na Facebook: https://www.facebook.com/MonikaKDMD/

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here