Espresso Show 6-1-18 Testy DNA online; wyjątkowe przypadki bliźniąt syjamskich; goście: Veronica Czyżewski; Franciszek Piwowarczyk

Reklama - Advertisement

Dzisiaj w programie, prezentujemy kompilacje najciekawszych rozmów z Espresso Show – już w poniedziałek, Klaudia i Agnieszka, będą miały dla Was super nowe i ciekawe tematy!

A dzisiaj, rozmawiamy o snach – czy kiedyś będzie można je nagrywać? Na jakim etapie jest potrzebna technologia? Ponadto, z czym wiążą się tak popularne teraz badania DNA dostępne w internecie? O czym trzeba pamiętać, zanim wyślemy swoją próbkę?

Prezentujemy również ciekawe przypadki bliźniąt syjamskich – poznacie historie sióstr, które pokochała Ameryka, ponieważ one same, akceptują siebie takimi jakie są. 

Dzisiaj także rozmowy z naszymi gośćmi – Veronica Czyżewski to złota medalistka mistrzostw Ameryki w szabli, która już po wakacjach zaczyna Harvard! 

Franciszek Piwowarczyk to porucznik policji w Irvington, NJ. Opowiada o rozwoju swojej kariery, ale także o tym, że policjant dużo łatwiej może stracić pracę, niż dostać awans… 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here