Espresso Show 8-25-17 Siedzenie szkodzi zdrowiu; rozstania imigrantów. Goście: piłkarz Piotr Świerczewski oraz Łukasz Wachowski z PZPN

Advertisement

Espresso Show w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

W Espresso Show dziś – czy i dlaczego przesiadywanie w domu nam szkodzi? Porozmawiamy także o wielkiej bolączce imigrantów, czyli rozstaniu z rodziną. Zdarza się, że po wyjeździe za granicę, nie widzimy swoich bliskich nawet przez kilka lat. Jak sobie z tym radzić? W związku ze zbliżającym się memoriałem Kazimierza Deyny, u nas goście specjalni – Piotr Świerczewski były reprezentant Polski w piłce nożnej, Łukasz Wachowski z PZPN, Jerzy Karwowski prezes Zarządu Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich. Zapraszamy do oglądania i dyskusji!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here