Espresso Show 9-25-17 Prezydent RP i spotkanie z Polonią; zwierzęta w reklamie – ile zarabiają? Dalekie podróże z dziećmi – poradnik praktyczny

Advertisement

W poniedziałkowym Espresso Show relacja ze spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z Polonią w Wallington, NJ. Wcześniej ciekawe tematy do dyskusji. Po pierwsze – zwierzęta w reklamach. Kiedyś traktowane bardzo przedmiotowo, dziś coraz częściej, na szczęście, na równi z aktorami czy modelkami. Ile zarabiają zwierzaki w reklamach? Odpowiemy na to pytanie.

W Bezsenności – podróżowanie z dziećmi. Jak się przygotować na dalekie wyprawy. Czy można zabrać do samolotu miesięcznego bobasa? Czym karmić maluchy w egzotycznych krajach? W wiadomościach polonijnych powiemy o bankiecie Parady Pułaskiego, a także koncercie Dzieci PRL-u. W przeglądzie prasy – m.in. o fundacji Kuby Błaszczykowskiego i ataku węża w restauracji. Słuchaj nas od poniedziałku do piątku, od godz. 10 do 12.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here