Festiwal na Staten Island: ABBA Tribute Band; strefa kibica Polska-Kolumbia; wczasy na Karaibach do wygrania

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest ks. Jacek Woźny, probosz parafii św. Stanisława Kostki na Staten Island. Już 24 czerwca, w niedzielę w Snug Harbor Cultural Center, odbędzie się dziesiąty festiwal polski na Staten Island. Podczas festiwalu muzyczną oprawę zapewni zespół Zambrowiacy, wystąpią lokalne gwiazdy m.in. Anna Matlewska, zdolna i dynamiczna wokalistka zespołu Green Secret, a także znany w największych miastach USA zespół ABBA Tribute Band – zespół, profesjonalnie naśladujący legendarny zespół ABBA – ich wizerunek, muzykę, piosenki śpiewane na żywo. Zespół ten wykona pokaz  największych przebojów zespołu ABBA.  Ponadto, wystąpią zespoły folklorystyczne, dzieci z polskiej szkoły. 

Ten dzień to oczywiście dzień meczowy – Polska zagra z Kolumbią w kolejnym meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Specjalnie z tej okazji, przygotowana jest dla Was Strefa Kibica – na dużym ekranie będzie można zobaczyć mecz na żywo! W pobliżu polskie jedzenie, polskie piwo oraz rzesza rodaków w biało-czerwonych barwach! Nie ma lepszego miejsca w nadchodzącą niedzielę aby wspólnie obejrzeć mecz!

Dodatkowo atrakcyjna loteria z nagrodami – 14 wyjazdów na Karaiby czeka na Was! A dodatkowo, pobyt w luksusowym hotelu na terenie Warszawy lub Krakowa, sprzęt AGD i elektronika, wiele serwisów. 

Widzimy się z Wami od godz. 12:00 p.m., festiwal trwa do godz. 8 p.m., a kończy się zwykle zabawą taneczną. Festiwal poprowadzi Monika Adamski z Radio RAMPA, a na miejscu nie zabraknie również naszego Malucha, FIATa 126p. 

O szczegółach nasz gość: 

 

Ks. Jacek o 10 Festivalu na SI – Radio RAMPA from Radio RAMPA on Vimeo.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here