Festyn “Kreatywny Dzień Dziecka” na Greenpoincie

Festyn “Kreatywny Dzień Dziecka” w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie!

Festyn odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca, w budynku znajdującym się przy 177 Kent Street. Brooklyn, NY 11222 od godz. 1 p.m. Dzień Dziecka to wspaniała okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia ze swoimi pociechami, a przede wszystkim, do skorzystania z wielu zaplanowanych atrakcji.

W programie przewidujemy atrakcje dla całej rodziny: Talent Show na scenie dla dzieci w wieku 6-15 lat, zamek do skakania, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, wata cukrowa, prażona kukurydza, arts & crafts, wóz strażacki, staropolskie potrawy oraz losowanie cennych nagród.

Zachęcamy do sponsorowania festynu w formie przekazania donacji na atrakcje dmuchane,  nagrody na loterię lub wykupienia reklamowego stolika sponsora.

Koszt wynajęcia stolika w czasie trwania imprezy w celu reklamowania swojej firmy wynosi symbolicznie $ 150.

Czeki wystawione na Polish & Slavic Center można przesłać na adres:

Polish & Slavic Center

176 Java Street, Brooklyn, NY 11222

Zgłoszenia emailem prosze przeslac do 14 maja: [email protected]

Lub telefonicznie 347-277-6459, 646-597-2743

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here