Flaga Powstania Warszawskiego na Greenpoincie dzięki PSFCU

Reklama - Advertisement

W dniu 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w polskiej dzielnicy Greenpoint w Nowym Jorku, wzniesiona została flaga Polski, z symbolem Polski Walczącej. Flaga dumnie powiewa w polskiej dzielnicy dzięki Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, na placu, przed głównym oddziałem Unii przy 100 McGuinness Blvd..

Uroczystość zorganizowana została dokładnie o godzinie 11:00 rano, czyli 17:00 czasu polskiego – historycznej godzinie “W.” W celebracji udział wzięli dyrektor wykonawczy Naszej Unii Bogdan Chmielewski, przedstawiciele Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej, Okręg 2 w Ameryce, a przede wszystkim specjalny gość, Pani Teresa, łączniczka w trakcie Powstania.

Uroczystość uświetnili motocykliści z klubu Unknown Bikers na Greenpoincie – mechaniczne rumaki donośnym warczeniem silnika podkreśliły wzniesienie flagi w swojej dzielnicy.

Zobaczcie galerię zdjęć. Relacja wideo już wkrótce w Radio RAMPA.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here