Strzelanina na Maspeth – dwie osoby ranne

Reklama - Advertisement

Na krótko przed godziną 2 p.m. w poniedziałek, 1 sierpnia, doszło do strzelaniny przy 66-33 Hull Ave. na Maspeth. Póki co wiadomo, że w trakcie akcji, ranne zostały dwie osoby – mężczyzna, który najprawdopodobniej został postrzelony i kobieta, która ranna została w głowę. Na razie nie potwierdzone są informacje, że kobieta raniona została kulą postrzałową od policji.

Obie osoby, w stanie krytycznym, przewiezione zostały do Elmhurst Hospital. Według świadków, sąsiedztwo wypełniło się wozami policyjnymi, które na sygnale jechały do miejsca zdarzenia przez z dzielnicę, w dużej mierze zamieszkiwaną przez Polaków. Nad miejscem wypadku krążył policyjny helikopter.

Zajście miejsce miało niedaleko Grand Ave., w pobliżu Poczty na Maspeth.

Więcej informacji wkrótce.

Miejsce zajścia:

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here