Fleet Week w NYC, a wśród członków US Navy również Polacy!

W Nowym Jorku trwa Fleet Week (do 29 maja). Wówczas w mieście wiele wydarzeń, w których za swoją służbę doceniani są członkowie amerykańskiej marynarki wojennej, ale także Marines i służb granicznych. Studio Radio RAMPA na Greenpoincie odwiedzili członkowie US Navy, Krzysztof Trochanowski, Petty Officer First Class, który służy w amerykańskim Navy już 12 lat, a także Garret Kores, Petty Officer Second Class, na służbie 5 lat. Obje stacjonują w Norfolk w stanie Virginia. 

Panowie opowiadają o rozwoju swojej kariery w Navy, o tym jak przebiega ich Fleet Week w NYC, o Memorial Day ale także, w przypadku Krzysztofa, o swoim polskim pochodzeniu.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here