Floryda dzień po huraganie Irma

Reklama - Advertisement

Huragan Irma opuścił Florydę pozostawiając za sobą ogrom zniszczenia – pięć ofiar śmiertlnych i prawie 7 milionów domów bez prądu, to najnowsze doniesienia ze słonecznego stanu. Dzisiaj, kiedy huragan zdeklasowany został do burzy tropikalnej, wielu mieszkańców opuściło swoje schronienia i ocenia skalę zniszczeń.  Przypomnijmy, jako huragan 4 kategorii, Irma zetknęła się z amerykańskim lądem w niedzielę nad ranem, zmuszając 6 milionów mieszkańców Florydy do ewakuacji. Mimo wszystko, wiele osób zdecydowało się pozostać w swoich domach. I pomimo, że władze wciąż ostrzegają przed falą, która może teraz spowodować szczególne niebezpieczeństwo, najgorsze wydaje się być już za mieszkańcami Florydy.

Jak wygląda ten stan na dzień po przejściu tej niszczycielskiej siły? Relacja zdjęciowa Patrycji Galas mieszkającej w Clearwater.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here