Fotorelacja: Bieg o Uśmiech Dziecka

Reklama - Advertisement

W niedzielę, 18 października, miejsce miał Bieg o Uśmiech Dziecka, zorganizowany przez Children’s Smile Foundation wraz z Polska Running Team. W biegu o dystansie 5 km, udział wzięli przyjaciele fundacji, jej zarząd, przedstawiciele lokalnych organizacji, szkół i Konsul Generalna Pani Urszula Gacek. Bieg miejsce miał w przepięknie słoneczny, aczkolwiek zimny dzień, w Flushing Meadows – Corona Park na Queensie. Pogoda idealna była jednak dla biegnących i dobrze zmotywowanych uczestników biegu.

Cel był szczytny: zebranie funduszy na pomoc w leczeniu 6-letniej Victorii Rusnaczyk z New Jersey, u której zdiagnozowano białaczkę. Całkowity dochód przeznaczony zostanie właśnie na pomoc dziewczynce. Głównym sponsorem biegu była Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa.

Prezes Fundacji, pan Marek Skulimowski, powiedział, że było to pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie fundacji zorganizowane w formie biegu – pierwsze, ale bardzo udane. W związku z tym, kolejnego biegu możemy spodziewać się za rok.

Zobaczcie galerię zdjęć! Wideo i audio relacja już jutro na www.RadioRAMPA.com.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here