Galeria zdjęć z Mszy Świętej i śniadania przed 82. Paradą Pułaskiego

Reklama - Advertisement

Co roku przed Paradą Pułaskiego, Polonia gromadzi się na uroczystej mszy świętej w Katedrze św. Patryka, a następnie na śniadaniu w 3 West Club. 

Marszałkiem Głównym tegorocznej parady, po raz pierwszy w historii, był marszałek ze stanu Connecticut, Dariusz Barcikowski. Marszałkiem honorowym parady mianowany został ksiądz biskup Artur Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski, biskup pomocniczym Archidiecezji Lubelskiej. Specjalnie z Michigan, przyleciał kapelan parady, ksiądz Mirosław Król, który jest kanclerzem Seminarium Duchownego w Orchard Lake. 

Goście specjalni w tym roku to Ambasador Polski w USA Piotr Wilczek, poseł i pełnomocnik rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Piotr Naimski, Jessica Schabowski z urzędu burmistrza miasta Nowy Jork. Na paradzie dołączyli senator Chuck Schumer, kongresmenka Carolyn Maloney i radny z Queensu Robert Holden.  

Sponsorem głównym Parady jest Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa.

Prezentujemy galerię zdjęć z mszy świętej i śniadania przed Paradą.  Galeria zdjęć z samej parady dostępna jest TUTAJ

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here