Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa na Paradzie Pułaskiego (Photo)

Reklama - Advertisement

Głównym sponsorem Parady Pułaskiego w Nowym Jorku jest Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa. Jak mówi zarząd PSFCU, wspieranie parady i branie w niej udziału, Nasza Unia traktuje jako swój przywilej i patriotyczny obowiązek. 

Co roku, przedstawiciele Naszej Unii biorą udział w uroczystej Mszy Świętej przed Paradą w Katedrze św. Patryka, uroczystym śniadaniu, a poźniej w samej paradzie. W tym roku Naszą Unię reprezentowali członkowie rady dyrektorów Ryszard Bąk, dr Iwona Korga, Mariusz Śniarowski, Franciszek Piwowarczyk, członkowie rady nadzorczej, dyrektor wykonawczy Naszej Unii Bogdan Chmielewski, który również był częścią kontyngentu honorowego rozpoczynającego Paradę. 

Na kontyngent Naszej Unii składały się w tym roku dwie platformy – na jednej z nich gość specjalny, wokalistka Natalia Kawalec, która w tym roku zdobyła Stypendium Wschodzącej Gwiazdy PSFCU i zaproszona została do występu na Paradzie. Dodatkowo, przez Piątą Aleję przemaszerowało 200 pracowników PSFCU z oddziałów w Nowym Jorku, New Jersey i Pensylwani.

Zobaczcie galerię zdjęć PSFCU.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here