Golec uOrkiestra: 18-tka zespołu rozpoczęta w USA

Już kolejny rok z rzędu grupa Golec uOrkiestra odwiedziła Stany Zjednoczone. Koncerty organizowane przez Katolicką Fundację Kultury tym razem miejsce miały w Copiague i w Filadelfi. W pierwszej stolicy Stanów Zjednoczonych, zespół wystąpił po raz pierwszy, prezentując przepiękny koncert kolęd i pastorałek. Mieszkańców Long Island zespół odwiedził już po raz drugi, tym razem z koncertem największych hitów.

W roku 2016 mija 18 lat od kiedy powstał zespół. Każdy z Was na pewno pamięta moment, w którym po raz pierwszy usłyszał o rodzinie Golców. Czy takiego stażu świadomi są sami bracia? O czym rozmawiają ze swoimi fanami, jak podsumowują rok 2015, i w końcu, co będzie dla nich najważniejszym wydarzeniem roku 2016?

Radio RAMPA odwiedziło parafię św. Wojciecha w Filadelfii. Zobaczcie relację wideo z koncertu oraz spotkania braci Łukasza i Pawła Golców oraz wokalistki Edyty Golec z publicznością. Dla niektórych widzów, spotkanie i udział w koncercie było spełnieniem marzeń.

Zdjęcia: http://radiorampa.com/golec-uorkiestra-i-ich-spektakl-swiateczny-w-filadelfii/

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here