Golec uOrkiestra i ich spektakl świąteczny w Filadelfii

Już kolejny rok z rzędu grupa Golec uOrkiestra odwiedziła Stany Zjednoczone. Koncerty organizowane przez Katolicką Fundację Kultury tym razem miejsce miały w Copiague i w Filadelfi. W pierwszej stolicy Stanów Zjednoczonych, zespół wystąpił po raz pierwszy, prezentując przepiękny koncert kolęd i pastorałek. Mieszkańców Long Island zespół odwiedził już po raz drugi, tym razem z koncertem największych hitów.

Radio RAMPA odwiedziło parafię św. Wojciecha w Filadelfii. Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu oraz spotkania braci Łukasza i Pawła Golców oraz wokalistki Edyty Golec z publicznością. Dla niektórych widzów, spotkanie i udział w koncercie było spełnieniem marzeń.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here