Kilka szybkich zdań z Kabaretem pod Wyrwigroszem

Advertisement - Reklama

Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi w Nowym Jorku i w New Jersey w weekend Walentynkowy! Bilety do nabycia na stronie: www.RampaBilety.com

  1. Czym tym razem zaskoczy nowojorską polonię Kabaret pod Wyrwigroszem ?

Spuścimy się na scenę z helikoptera, w całości wysmarowani smołą i przeterminowanym kefirem, oczywiście kompletnie nago! Należy dodać, że cały program zagramy w języku rumuńskim… Mówiąc trochę poważniej: czym kabaret może zaskoczyć? Publiczność przychodzi na przedstawienie bo wie, czego się po nas może spodziewać. I będzie to mieć!

  1. W czym twi tajemnica waszych sukcesów, wciaż na wasze występy przychodzą tlumy ?

Wiadomo, że skromność to nasza główna cecha, więc powiem prosto z mostu: tłumy przychodzą, bo jesteśmy fajni! Widownia nastawiona wyłącznie na zabawę dostaje to, czego chce. Natomiast ci, którzy mimo weekendu chcą przy okazji trochę pomyśleć – też dostają od nas taką szansę. Dla każdego coś miłego!

  1. Czy dla polonii w USA gra się inaczej niż dla Polaków w kraju ?

Nie! Gra się tak samo, chociaż adrenalina ciut większa. Zawsze pojawia się wątpliwość, czy tutejsza publiczność będzie tak samo serdeczna jak ta w Polsce? Po 15 minutach już nie mamy żadnych wątpliwości. Jest otwarta, wrażliwa i spontaniczna!

  1. Czego Kabaret życzy całej polonii w Nowym Roku 2016 ?

Niech Wam dopisuje zdrowie,

Niech roboty będzie w bród

W obcym zaś języku powiem:

Let this year – will be good!

Materiał: Agnieszka Topolska

 

kabaret 1

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here