Hanks, dopasowuj się do malucha!

“Duma polskiej motoryzacji” już gotowa w prezencie dla znanego aktora  Toma Hanksa. Maluch wypatrzony i wytęskniony przez gwiazdora już wkrótce  poleci do USA. Biały fiat 126p przysposobiony specjalnie dla amerykańskiego aktora Toma Hanksa zostanie przetransportowany do USA w poniedziałek 27 listopada.  Hanks otrzyma go 29 lub 30 listopada – informację tej treści opublikowała  Monika Jaskólska, inicjatorka akcji “Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”. 
 
Wcześniej jednak bielszczanie będą mieli okazję pożegnać się z małym  fiatem, niemal identycznym jak pozostającym w posiadaniu Radia Rampa… “Biały maluch dokładnie odrestaurowany i efektownie przygotowany dla  Toma Hanksa zostanie załadowany na pokład samolotu do Los Angeles i rozpocznie procedury związane z odprawą w piątek 24 listopada. Auto tego dnia rozpocznie procedurę odprawy i załadunku na samolot LOT Polish  Airlines – poinformowała Monika Jaskólska na swoim facebookowym profilu.
 

Uwaga! Jaskólska zachęca wszystkich właścicieli maluchów, by swoimi  małymi fiatami w asyście towarzyszyli do rogatek Bielska-Białej. – Jednego fana już mamy, Rafał Sonik pojedzie swoim maluchem – przepowiada  Jaskólska. Mijając symbolicznie rogatki Bielska-Białej maluch dla Toma Hanksa zatrzyma się zaraz za nimi, przed siedzibą firmy Carlex Design (która zadbała o nowy wystrój malucha). Tam fiat 126 p dla Toma Hanksa trafi na lawetę Jadezabiore.pl i zostanie przewieziony na Lotnisko Chopina w Warszawie.
 
Jednak najważniejsza informacja jest taka, że w dniach 21-23 listopada maluch dla Toma Hanksa nadal będzie pracował dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej – za porozumieniem z warszawskim lotniskiem maluch zostanie wystawiony na terenie Portu im. Chopina ze skarbonką, do której podróżujący będą mogli wrzucać datki na rzecz bielskiego szpitala.
T.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here