Hawajski Festyn na Dzień Dziecka

Advertisement

Children’s Smile Foundation  zaprosza na hawajski festyn  z okazji DNIA DZIECKA,  który odbedzie się w niedzielę 5 czerwca 2016 w hali Knockdown Center przy 52-19 Flushing Ave, Maspeth, NY 11378 od godziny 2 do 7 po południu.

Dzięki funduszom zgromadzonym podczas festynu będziemy mogli pomóc dzieciom skrzywdzonym przez los.

Tegoroczny festyn jest dedykowany 10 letniej Gabrysi Weese z Queensu, która urodziła się  z  lekkim porażeniem mózgowym, cierpi na niedowład dolnych kończyn oraz zaburzenia mowy, dziewczynka wymaga intensywnej opieki rehabilitacyjnej oraz logopedycznej.

Dochód z festynu zostanie także przekazany na pomoc 3 letniej Anielki Plochockiej , ze złosliwym nowotworem oka, która przejdzie bardzo kosztowną chemioterapię u dr.Abramsona w klinice Memorial Sloan-Kettering Cancer Center w NY.

W programie festynu będzie wiele hawajskich atrakcji i niespodzianek dla dzieci i dorosłych: konkursy z nagrodami, zawody sprawnościowe, występy zespołów dziecięcych, zabawa przy muzyce, wata cukrowa, popcorn, gofry oraz tradycyjne potrawy z grila. Oprawę muzyczna zapewni DJ Ikez Jr. Bilety w cenie $ 15. Dzieci do lat 12- wstęp wolny.

Na scenie wystąpi zespół dziecięcy Gaudette pod kierunkiem Ewy Gindorowicz, zespół taneczny Iskierki pod dyrekcją Pani Danuty Zakrzewskiej, dzieci z Martha Dance Center.

Dzieki Państwa hojności i okazanemu sercu nasza dzialalność charytatywną prowadzimy już 17 rok.

Zwracamy się zatem z gorącą prosbą o wsparcie festynu w każdej możliwej formie. Serdecznie zapraszamy do ufundowania atrakcji oraz drobnych upominków dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

 

Kontakt z biurem fundacji pod numerem telefonu 718-894-6443, 347-277-6459 lub email: [email protected].

Hawajski Dzien Dziecka

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here