Henry Rinder, CPA – ekspertem ds. rachunkowości i księgowości w programie Zawsze jest Wyjście

Reklama - Advertisement

Ekspertem w dziedzinie RACHUNKOWOŚĆ będzie Henry Rinder, CPA, dyplomowany księgowy firmy Smolin Lupin Advisory Tax Accounting z licencją na Nowy Jork i New Jersey. Ma ponad 30 lat doświadczenia w księgowości. Specjalizuje się w rachunkowości biznesowej, prawnej a także w dziedzinie przemysłu budowlanego, dystrybucyjnego i przetwórczego.  Henry Rinder odpowiadać będzie na pytania z zakresu m.in.: rachunkowość przedsiębiorstw; rachunkowość sądowa; oszustwa podatkowe; spory podatkowe i rozliczeniowe; wycena przedsiębiorstw; rachunkowość małżeńska.

KONTAKT: 973-461-7302 * [email protected] * Strona Internetowa Henry Rinder CPA

Henry Rinder to członek American Institute of Certified Public Accountants oraz New Jersey Society of Certified Public Accountants. Jest również członkiem Association of Certified Fraud Examiners i dyplomatą American Board of Ferensic Accountants. W prestiżowej firmie Smolin Lupin z siedzibą w Fairfield, NJ, działa m.in. w komisji rewizyjnej, zarządzania majątkiem czy ewaluacji ryzyka. 

Henry Rinder jest absolwentem Kean University ze stopniem Bachelor of Science w Księgowości. 


Audycja “Zawsze jest Wyjście” w Radio RAMPA od soboty 17 lutego, co drugą sobotę: premiera na antenie Radio RAMPA WSNR 620 AM o godz. 5:30 p.m. a następnie materiał wideo do obejrzenia w porannym Espresso Show, we wtorki o 11:30 a.m. w Radio RAMPA oraz na stronie www.RadioRAMPA.com. 

Wszystkie audycje dostępne będą na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com 

Stworzyliśmy stronę na Facebook: Zawsze jest wyjście oraz grupę zamkniętą Zawsze Jest Wyjscie, w której zapraszać będziemy Was do dyskusji. Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres [email protected].

Pamiętajcie, ZAWSZE JEST WYJŚCIE.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here