Leon Fuks, CPA – ekspertem ds. rozliczeń podatkowych w programie Zawsze Jest Wyjście

Reklama - Advertisement

Ekspertem w dziedzinie PODATKI będzie Leon Fuks, CPA, dyplomowany księgowy, właściciel firmy podatkowej Leon Fuks CPA, P.C. z licencją w Nowym Jorku. Ma ponad 30 lat doświadczenia w zakresie rozliczeń podatkowych. Specjalizuje się w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych dla osób indywidualnych oraz małych biznesów, udziela również porad podatkowych. Leon Fuks odpowiadać będzie na pytania z zakresu, m.in. personalne rozliczenia podatkowe; biznesowe/korporacyjne rozliczenia podatkowe; rozliczenia podatkowe spółek; księgowość firm; payroll; rozliczenia z IRS.

KONTAKT: 718-726-6080 * [email protected] * Strona Internetowa Leon Fuks CPA

Firma Leon Fuks CPA, P.C. pomoże Ci w kwestiach podatkowych, zarówno związanych z Twoim biznesem jak i personalnymi rozliczeniami podatkowymi. Firma dostępna jest cały rok, nie tylko w okresie rozliczeń podatkowych. Właściciel Leon Fuks, ukończył nauki polityczne w Brooklyn College, a następnie MBA dla dyplomowanych księgowych (CPA) w Baruch College. Zanim otworzył własne biuro, współpracował z dużymi firmami podatkowymi na Manhattanie. 


Audycja “Zawsze jest Wyjście” w Radio RAMPA od soboty 17 lutego, co drugą sobotę: premiera na antenie Radio RAMPA WSNR 620 AM o godz. 5:30 p.m. a następnie materiał wideo do obejrzenia w porannym Espresso Show, we wtorki o 11:30 a.m. w Radio RAMPA oraz na stronie www.RadioRAMPA.com. 

Wszystkie audycje dostępne będą na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com 

Stworzyliśmy stronę na Facebook: Zawsze jest wyjście oraz grupę zamkniętą Zawsze Jest Wyjscie, w której zapraszać będziemy Was do dyskusji. Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres [email protected].

Pamiętajcie, ZAWSZE JEST WYJŚCIE.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here