I Zjazd Sanoczan i miłośników ziemi sanockiej w USA!

Advertisement

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z 1. spotkania Sanoczan i miłośników ziemi sanockiej, który odbył się w sobotę, 15 października w Clark, NJ. W zjeździe, zorganizowanym przez mieszkańców Sanoka od lat mieszkających w USA, udział wzięło 200 osób, które przyjechały z różnych części Ameryki – Floryda, Illinois, a nawet Kanada.

Wiele osób znało się, a nie miało pojęcia, że pochodzi z tej samej miejscowości. Była to świetna okazja do tego aby powspominać stare czasy, spotkać kolegów ze szkolnej ławki, a w niektórych przypadkach, nawet swoich nauczycieli.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie, ale na pewno nie ostatnie. Sanoczanie planują wspólne wyjazdu, ogniska, a nawet Sylwestra. Zapraszamy!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here