Indyki Prezydenta Trumpa żyją w luksusie. Pomóż wybrać, którego ma ocalić Prezydent

Advertisement

We wtorek, Prezydent Donald Trump oficjalnie “oszczędzi” dwa indyki  – wypełni tym samym prezydencką tradycję, a następnie na Thanksgiving uda się na Florydę.

W niedzielę, dwa indyki, którym darowane będzie życie w tym roku, dostarczone zostały do Waszyngtonu, a konkretnie do Willard InterContinental Hotel, gdzie zostały zakwaterowane w luksusowym hotelu. Ich zzdjęcia Biały Dom opublikował na swoich portalach mediów społecznościowych. 

To jednak nie pierwszy raz, kiedy indyki ugoszczone zostały tak dostojnie. W 2016 roku, indyi Tater i Tot okazały się również cudownymi gośćmi, jaki Mac i Cheese w roku 2014. Królewskie traktowanie to jednak nie przypadek: co roku, National Turkey Federation, organizacja, która przekazuje indyki do ocalenia, sprawdza stan pokoju hotelowego! 

Którego Indyka powinien ocalić Prezydent? Głosujcie na Facebook’u Białego Domu:

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here