IV turniej piłkarski Fundacji im. Mateusza Wełny (Video)

Reklama - Advertisement

Juz po raz czwarty zorganizowany został turniej pilkarski fundacji im. Mateusza Wełny – tym razem w East Brunswick w New Jersey zgromadziło się 26 drużyn, które o zwycięstwo walczyły w dwóch dywizjach – Open i Over 40. Zwycięzcami dywizji Open była drużyna Falcon Flock, podczas gdy w dywizji Over 40, najlepsi okazali się zawodnicy drużyny Longbranch FC.

Turniej organizowany jest od 2015 roku, aby uczcić pamięć o młodym pasjonacie piłki nożnej, Mateuszu Wełna, który zginął tragicznie 20 marca 2015 roku. Powstała po jego śmierci fundacja zajmuje się niesieniem pomocy charytatywnej potrzebującym, wręcza stypendia dla młodych adeptów sztuki piłkarskiej, a organizowany przez nią turniej jest największym w metropolii nowojorskiej tego typu turniejem piłki nożnej amatorów, w którym udział biorą polskie drużyny.

Zobaczcie relację i obserwujcie stronę: http://www.thewelnafoundation.com/

IV turniej piłkarski Fundacji im. Mateusza Wełny (Photo)

IV turniej piłkarski Fundacji im. Mateusza Wełny (Audio)

 

 

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here