Janusz Sporek i 25 lat Music Education Center (wideo)

Reklama - Advertisement

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z koncertu jubileuszowego Music Education Center, szkoły muzycznej prowadzonej przez Janusza Sporka, dyrygenta, muzyka i działacza polonijnego.

Koncert z okazji 25. rocznicy założenia szkoły, miejsce miał 31 stycznia w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie. Wzięli w nim udział uczniowie Music Education Center a także, przyjaciele Janusza Sporka – wielcy muzycy i znani wokaliści: wokalistka Basia Moore, sopranistka Małgorzata Kellis, skrzypaczka Kinga Augustyn, pianista Tadeusz Domanowski, mezzosopranistka Sonia Edgy, sopranistka Elisabeth Nefeli Papageorgiou i pianista Damian Kulec. Wielkim wydarzeniem było również pojawienie się na scenie wokalistów – wnuków samego Janusza: Athana i Angeliny Sporek.

Wieczór poprowadzili Wojciech Maślanka i Karolina Płaczek.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here