Reklama - Advertisement

21-letnia córka polskich imigrantów, Caroline Baran, występująca pod pseudonimem Kaeyra, zaśpiewała w niedzielę w „American Idol” i dostała bilet do Hollywood, do następnej rundy Idola. Kaeyra pochodzi z Algonquin w stanie Illinois. W przesłuchaniach zaśpiewała utwór “Cold” z repertuaru Chrisa Stapletona.

Na twitterze American Idol czytamy: “Restaurant singer serves BIG talent!”. Kaeyra powiedziała jurorom, że pracuje w restauracji, gdzie śpiewa 4 godziny dziennie prze 4 dni w tygodniu. 

Rodzice Kaeyry, którzy wyemigrowali z Polski, założyli szkołę muzyczną w Schaumburgu. Kaeyra dorastała występując na polskich festiwalach i koncertach w Chicago. Już w wieku 12 lat Karolina wraz z grupą przyjaciół, założyli zespół Profusion, który występował na wielu polonijnych imprezach. Caroline Baran była też uczestniczką 13. edycji programu “American Got Talent”.

Kaeyra to nie tylko wokalista, gra również na instrumentach, komponuje muzykę, pisze teksty, na swoim koncie ma już trzy płyty. Aktualnie studiuje w Musicians Institute, Hollywood na kierunku Marketing & Music Business.

Zdjęcie: Kaeyra/Facebook

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here