Katar, Sri Lanka, Malediwy: przeżyj Nowy Rok w luksusie i bogactwie!

Reklama - Advertisement

Marzycie o czymś wyjątkowym? Chcecie poznać najbardziej oddalone zakątki świata, ale nie macie pojęcia od czego zacząć? Polecamy podróże z Paweł Jedruch Travel. Najbliższa okazja do tego aby zwiedzać świat to okres świąt i nowego roku. Sylwestra możecie spędzić np. na Malediwach, w Katarze i na Sri Lance!

Oto najważniejsze punkty programu, pełny program na stronie: http://wycieczki.ca/oferta/objazdowe-wycieczki/788-katar-malediwy-sylwester-20152016.html

Nowy Rok w luksusie, przepychu i bogactwie! Zobacz jak wita nadejście nowego roku najbogatsze społeczeństwo świata!

Katar dzięki największym na świecie złożom gazu ziemnego oraz ogromnym ropy naftowej może pozwolić sobie niemal na wszystko: nowoczesną architekturę, najnowsze trendy produkcyjne czy .największe imprezy sportowe: jak mistrzostwa świata w piłce nożnej czy piłce ręcznej.

W przeciwieństwie do innych krajow arabskich wKatarze bardzo hucznie wita się Nowy Rok.

Sri Lanka to niewielkie państwo położne w Azji Południowej na wyspie Cejlon, słynące głównie z upraw jednej z nalepszych na świecie herbaty, w sanskrycie znaczy tyle, czy też aż tyle, co olśniewający kraj.

Malediwy to bajecznie piękne plaże i marzenie wielu!

Zobaczcie kilka zdjęć z tej wyprawy (Zdjęcia: Paweł Jędruch Travel)

phoca_thumb_l_sri lanka i malediwy 45 phoca_thumb_l_sri lanka i malediwy 78 phoca_thumb_l_sri lanka i malediwy 79 phoca_thumb_l_sri lanka i malediwy 206 phoca_thumb_l_sri lanka i malediwy 223 phoca_thumb_l_sri lanka i malediwy 310

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here