KOBO Music Studio zaprasza na koncert swoich muzyków

Music puzzle
Reklama - Advertisement

KOBO Music Studio zaprasza na koncert, który odbędzie się 27 lutego o godzinie 5:30 pm,  w Audytorium Szkoły Św. Stanisława Kostki, 12 Newel Street na Brooklynie.

Program będzie bardzo zróżnicowany. Wystąpią uczniowie wraz z nauczycielami szkoły.

Usłyszeć będzie można między innymi: Bacha, Chopina, Beethovena i innych znakomitych kompozytorów.

Utwory wykonane zostaną na fortepianie, gitarze, skrzypcach czy wiolonczeli. Muzykom towarzyszyć będą również wokaliści.

KOBO Music Studio zostało założone w 1993 roku przez Bożenę Konkiel. Nauczycielka obecnie z 32 latami doświadczenia, już od 23 lat pracuje na Greenpoincie. W studio wykształciło się wielu muzyków.
Uczniowie i nauczyciele angażują się w życie muzyczne Nowego Jorku poprzez występy w środowisku amerykańskim i polonijnym, udział w konkursach muzycznych, organizacjach koncertów.

W ciagu roku studenci z KOBO występują ponad 20-krotnie na różnych scenach Nowego Jorku.  Każdego roku uczniowie zdają egzaminy z instrumentów organizowane przez NYSSMA. Studio także przygotowuje studentów do egzaminów do szkół średnich o profilu muzycznym. Uczniowie KOBO akompaniują innym artystom, chórom, pracują przy szkolnych musicalach. Grają także w kościołach i szkołach języka polskiego.

Podczas sobotniego koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla ofiar pożaru przy 49 Diamond Street.

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here