Kolędowanie z Marszałkiem Piłsudskim w Nowym Jorku

Reklama - Advertisement

Piękny czas Bożego Narodzenia w Instytucie Józefa Piłsudskiego!

Członkowie zarządu z prezes Magdą Kapuścińską na czele przywitali zaproszonych gości w trakcie pierwszej wigilii instytutu w nowej siedzibie na Greenpoint Ave. Choinka instytutu przystrojona została przez ozdoby ręcznie wykonane przez dzieci, a w trakcie świątecznego wieczoru każdy okazję miał aby odśpiewać kolędy i połamać się opłatkiem w polonijnym gronie.

Wśród gości przedstawiciele najważniejszych instytucji polonijnych: Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, od której instytut wynajmuje swoje pomieszczenie, a także przedstawiciele konsulatu RP w Nowym Jorku oraz przedstawiciele polonijnych boznesów i mediów.

Rok 2015 dla Radio RAMPA podsumowała dyrektor wykonawcza Instytutu Pani Iwona Korga.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here