Kolejna biegaczka zamorodowana w biały dzień. Vanessa Marcotte pracowała w Nowym Jorku

Zdjęcie: Instagram
Reklama - Advertisement

27-letnia Vanessa Marcotte została zamordowana w Princeton, Massachusetts, po tym jak wyszła pobiegać w niedzielę o godz. 1 p.m. Po 7 godzinach, policja odnalazła ciało dziewczyny w lesie, około pół mili od domu jej mamy. Według policji, kobieta pozbawiona została ubrań i miała na ciele popażenia. Trwa autopsja, która wykazać ma również, czy została wykorzystana seksualnie.

Marcotte mieszkała w Nowym Jorku, gdzie pracowała dla firmy Google od stycznia 2015 roku. Była absolwentką Boston Univeristy, a jej mama, którą odwiedzała właśnie w ten weekend, mieszkała w małym miasteczku w Massachusetts.

Vanessa z mamą / Zdjęcie: Instagram
Vanessa z mamą / Zdjęcie: Instagram

Śmierć Marcotte, nastąpiła tydzień po tym, jak inna joggerka, 30-letnia Karina Vetrano, zamordowana została podczas swojej przebieżki w dzielnicy Howard Beach w Nowym Jorku (pełna historia: http://radiorampa.com/30-latka-zamordowana-w-dzielnicy-howard-beach-wyszla-pobiegac-policja-szuka-sprawcy/). Póki co policja nie ma dowodów na to, że obie zbrodnie są połączone. Przedstawiciele NYPD zaznaczyli jednak, że są w stałym kontakcie z policją w MA, a także ostrzegają biegających aby biegali w parach i trzymali się z daleka od odludnych tras.

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here