Reklama - Advertisement

W Nowym Jorku i New Jersey ogłoszono ostrzeżenie pogodowe na poniedziałek i wtorek, z uwagi na pojawienie się silnej burzy śnieżnej “nor’easter”, która przyniosła ulewny deszcz i śnieg, a także silne wiatry i możliwe powodzie na wybrzeżu.

Najwyższe sumy opadów śniegu synoptycy prognozują w północno-zachodnim New Jersey i na dalekich północnych przedmieściach Nowego Jorku, gdzie może spaść ponad 12 cali śniegu. W mieście Nowy Jork prognozuje się tylko 1-2 cale śniegu.

W obszarach, w których występują wyższe opady śniegu mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu.

W stanie New Jersey ostrzeżenia dotyczące silnego wiatru, wiejącego w porywach do 40-50 km/h zostały wydane dla następujących hrabstw: Ocean, Monmouth, Mercer, Suffolk i przybrzeżnych hrabstw Fairfield.

W pięciu hrabstwach New Jersey ogłoszono stan wyjątkowy, tj.  Morris, Passaic, Sussex, Warren i Bergen, gdzie skutki burzy śniegowej mogą być największe.

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here