Komisarz ds. Transportu i Zdrowia w NYC oraz Szef MTA w Radio RAMPA

Advertisement

Słuchaj Radio RAMPA w sobotę, 9 kwietnia od 3 p.m. aby wysłuchać najnowszych doniesień z Departamentu Transportu i Departamentu Zdrowia Miasta Nowy Jork, a także aktualizacji związanych z pracą MTA. Radio RAMPA wzięło udział w konferencjach prasowych, oraz rozmawiało z:

  • Komisarzem ds. Transportu Ydanis Rodriguez – podzielił on się swoją historią, która jest dowodem na to, że w mieście NYC każdy, nawet przedstawiciel mniejszości narodowej, może sięgać po najwyższe stanowiska. Podkreślił jak ważne dla jego administracji jest zdrowie nowojorczyków. Odpowiedział na pytanie Rado RAMPA związane z konfliktem wokół Open Streets
  • Komisarzem ds. Zdrowia Dr. Ashwin Vasan – w Urzędzie Miasta Nowy Jork, powiedział on o dostępnych dla nowojorczyków metodach leczenia COVID – dzisiaj przedstawimy szczegóły. Komisarz podkreślił również jak ważna jest troska o zdrowie psychiczne i jakie kroki podejmuje miasto, aby o to zdrowie swoich mieszkańców zadbać. Radio RAMPA zapytało o nakaz zakrywania twarzy, który wciąż obowiązuje dzieci poniżej 5. roku życia, w nowojorskich szkołach. 
  • szefem MTA Janno Lieber, który przedstawił plan powrotu metra nowojorskiego do pełnego funkcjonowania; modernizację systemu linii autobusowych; wyjaśnił jak działa funkcja OMNY – czyli nowy system płacenia za przejazd metrem, który będzie jedyną formą płatności za metro obowiązującą w NYC od 2024 roku – wkrótce możecie spodziewać się w tym temacie obszernego materiału na stronie Radio RAMPA, szczegóły już dzisiaj na antenie. Radio RAMPA zapytało szefa MTA o nowości wprowadzane w kierunku polepszenia bezpieczeństwa w metrze, a także, o polepszenie pracy metra G.

Słuchaj dzisiaj Radio RAMPA od 3 p.m. na fali 620 AM lub https://radiorampa.com/sluchaj-ogladaj/ 

z Komisarzem ds. Zdrowia Dr. Ashwin Vasan
Szef MTA Janno Lieber

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here