Konkursy, muzyka i zabawa dla dzieci – Ks. Jacek Woźny zaprasza na 15. Festiwal Polski na Staten Island

Reklama - Advertisement

Zapraszamy na Polski Festiwal na Staten Island, który w tym roku odbędzie się 30 czerwca! Festiwal od lat organizowany jest przez Parafię Św. Stanisława Kostki na Staten Island. Festiwal odbędzie się w Snug Harbor Cultural Center na Staten Island.

W tym roku wystąpią: goście z Polski – CELLO BROTHERS, , ponadto wystąpią The Masters i Tomek Popławski – JUNIOR. UWAGA.

W tym roku przygotowano konkursy – m.in. jedzenia pierogów na czas czy konkurs śpiewania piosenek Disco Polo. O jednym jednak poinformować należy szczególnie: wszyscy goście są zaproszeni do założenia najlepszych kreacji RED & WHITE! Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na tradycję, czy na nowoczesność, organizatorzy zachęcają wszystkich, aby pokazali swoją polską dumę! Podczas Festiwalu wybrana zostanie grupa gości, którzy będą walczyć o tytuły Króla i Królowej (oraz Księcia i Księżniczki) Festiwalu! Przewidziano nagrody specjalne dla zwycięzców w każdej kategorii. W konkursie mogą brać udział uczestnicy w każdym wieku.

Festiwal jest prawdziwie rodzinny – wstęp dla dzieci poniżej 12 roku życia jest za darmo. Na miejscu dla dzieci wiele atrakcji – karuzele, dmuchańce, słodycze, zabawy i gry.  Już teraz zapraszamy aby wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami – każdy przy zakupie biletu, otrzymuje od razu jeden los na loterię. Po raz kolejny – festiwal poprowadzi – Monika Adamski, redaktor naczelna Radio RAMPA. 

O festiwalu w studio Radio RAMPA opowiadał ks. Jacek Woźny, proboszcz parafii św. Stanisława Kostki. Zapraszamy. 

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here