Krzysztof Zanussi w USA: 26 – 31 października 2016

9.12.2008, Karowa 20, Warszawa. Fot. Dawid Skoblewski
Reklama - Advertisement

KRZYSZTOF ZANUSSI w USA: 26-31 października 2016 roku

Informujemy, że w dniach od 26 października 2016 roku do dnia 31 października 2016 na zaproszenie Fundacji Friends of St. John Paul II Be Not Afraid Center, INC z siedzibą w Linden, NJ będzie przebywał reżyser, pan profesor Krzysztof Zanussi.  

Serdecznie zapraszamy na specjalne spotkania z wybitnym polskim twórcą filmowym. Odbędą się one w następujących terminach:

1. Sobota 29 października br. o godz. 19:00

Parafia św. Alojzego w Ridgewood, NY (382 Onderdonk Ave. Ridgewood, NY 11385. Tel. 718 821 0231)
Dojazd linią metra L do stacji DEKALB (kościół znajduje się trzy bloki od stacji w kierunku na północ). Spotkanie i projekcja najnowszego filmu Zanussiego “Obce Ciało” w auli parafialnej.

2. Niedziela 30 października br. o godz. 16:00 

Archidiecezjalne Sanktuarium św. Jana Pawła II w Linden, NJ ( 122 Liberty Ave. Linden, NJ 07036. Tel. 908 862 1116)

Spotkanie z reżyserem i projekcja filmu “Życie za życie. Maksymilian Kolbe” w sali św. Jana Pawła II.  Spotkanie poprowadzi Monika Adamski, redaktor naczelna Radio RAMPA.

Wstęp bez biletów. Po spotkaniu i projekcji filmu będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na fundacje Friends of St. John Paul II Be Not Afraid Center, która organizuje i koordynuje pobyt Pana Profesora w USA i spotkania z Polonią.

Serdecznie zapraszamy na te spotkania, gdzie będzie możliwość dyskusji oraz zadawania pytań p. Profesorowi. Po spotkaniach możliwość zakupu najnowszej książki Krzysztofa Zanussiego pt. “Strategie życia, czyli jak zjeść ciastko i je mieć.” Wstęp na spotkania i projekcje filmów bez biletów wstępu.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here