MATKA POZOSTAJE MATKĄ, nawet jeżeli jest matką dziecka martwego – sprawdź jak możesz uzyskać pomoc

Gościem na antenie Radio RAMPA był Tymoteusz Tarnacki OSPPE z Amerykańskiej Częstochowy, który relacjonuje Marsz w obronie życia, który miał miejsce w Waszyngtonie 24 stycznia. W tym roku, po raz pierwszy w historii marszu organizowanego od 1974 roku, w Marszu udział wziął urzędujący Prezydent Donald Trump. Co również zwracało uwagę, to obecność młodych ludzi, którzy stanowili połowę zgromadzonych. Wśród uczestników spora ilość Polonii, a wśród nich grupa z Amerykańskiej Częstochowy.

Ojciec Tymoteusz mówi również o tym jakie możliwości istnieją dla kobiet i rodzin, które potrzebują pomocy będąc w ciąży (informacje również poniżej).


 

Jeśli jesteś w ciąży i potrzebujesz pomocy skontaktuj się z najbliższym Crisis Pregnancy Center (jest nich ponad 2,500 w USA).

Jeśli jesteś matką, ojcem, lekarzem lub w jakikolwiek sposób związana/związany z aborcją zapraszamy do Amerykańskiej Częstochowy na zamknięte i anonimowe rekolekcje dla osób po doświadczeniach aborcji „Winnica Racheli” https://www.winnicaracheli.org

Jeśli jesteś matką lub ojcem, którzy utracili dziecko zarówno przed narodzeniem, jak i w starszym wieku to zapraszamy do Amerykańskiej Częstochowy w Niedzielę 18 października 2020 r. na Dzień Dziecka Utraconego oraz Dzień Skupienia dla Rodziców po stracie dziecka. Wkrótce więcej informacji na czestochowa.us

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here