Młodzieżowy Zespół z Sanoka SOUL w USA

Reklama - Advertisement

Młodzieżowy Zespół Wokalny SOUL z Sanoka przyleciał na Wschodnie Wybrzeże USA, by wykonać kilka koncertów dla tutejszej Polonii.

Już 17 sierpnia będzie można ich posłuchać w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku, a potem kolejno 18, 20 i 23 sierpnia w trzech kościołach, tj. w kościele pw. Św. Cyryla i Metodego na Greenpoincie, następnie w Amerykańskiej Częstochowie oraz w Bridgeport w koście pw. Św. Michała Archanioła – o czym na antenie RAMPA TV opowiedziała koordynatorka projektu Iwona Dziedzic.

Założycielka Zespołu i jego dyrygentka dr Monika Brewczak w wywiadzie dla RAMPA TV opowiedziała z jakim programem przylatują do Stanów Zjednoczonych, przybliżyła historię tego Zespołu, a sam Zespół wykonał jeden utwór, aby pokazać, czego możemy się spodziewać na ich koncertach w USA.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Zespołem SOUL z Sanoka.

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here