Nie wierząc w życie pozaradiowe – Polskie Radio Katowice i Radio RAMPA oficjalnie partnerami

Prezes Piotr Ornowski oraz redaktor naczelna Radio RAMPA
Reklama - Advertisement

Z przyjemnością zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z prezesem i redaktorem naczelnym Radia Katowice, Panem Piotrem Ornowskim (na zdjęciu powyżej). Redaktor naczelna Radio RAMPA odwiedziła usytuowaną w centrum Katowic redakcję Radia Katowice.

Zapraszamy do posłuchania materiału – Radio Katowice w 2017 roku obchodzi swoje 90-lecie! Budynek przy ulicy Ligonia jest historią. Wielu radiowców spędziło tu swoje całe dorosłe życie. Nowoczesne media przenikają mury i oceany. Co jest przyszłością? Co Radio Katowice przygotowało, aby uczcić swój wyjątkowy jubileusz? A także, co prezes największego radia regionalnego w Polsce, najbardziej kocha w swojej pracy ?

Posłuchajcie:

Podczas wizyty w Katowicach, oficjalnie sformalizowano trwającą już od kilku miesięcy współpracę pomiędzy Radio RAMPA a Radio Katowice.Oprócz korespondencji dotyczących bierzących wydarzeń w USA, na antenie Radia Katowice w każdą środę o godz. 11:15 a.m. czasu polskiego, a o godz. 5:15 a.m. czasu nowojorskiego, słuchać możecie audycji “Co się gra w USA” przygotowywanej ze studia Radia RAMPA w Nowym Jorku. Słuchać możecie przez internet na stronie  http://www.radio.katowice.pl/

Równocześnie na antenie Radio RAMPA posłuchać możecie ciekawych audycji i wywiadów przygotowanych przez naszych przyjaciół w Katowicach. 

A tak nasza wizyta prezentuje się na zdjęciach:

img_6795
Siedziba Polskiego Radia Katowice, największej rozgłośni regionalnej Polskiego Radia w Polsce 
W trakcie swojej audycji na żywo, zastępca redaktora naczelnego, Jarosław Krajewski, w studio Polskiego Radia Katowice
Redaktor Monika Adamski oraz redaktor porannego programu "Śląska Fala" w Radio Katowice, Bartek Gruchlik
Redaktor Monika Adamski oraz redaktor porannego programu “Śląska Fala” w Radio Katowice, Bartek Gruchlik – nasza redaktor zaproszona została do udziału w porannej audycji, której słuchać mogli oczywiście również nasi słuchacze w USA!

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here