Niewyjaśnione morderstwo w dzielnicy Williamsburg – ofiara to 22-latek z Brooklynu

Reklama - Advertisement

Tragiczny koniec długiego weekendu, Labor Day Weekend. W nocy, z poniedziałku na wtorek, około godziny 1:28 a.m., policja odpowiedziała na telefon pod numer 911 – mężczyzna zadzwonił, że zaatakowany został na rogu North 6th Street i Kent Avenue, w dzielnicy Williamsburg (94. posterunek policji), na Brooklynie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, policja odkryła, że mężczyzna leży na chodniku nieprzytomny. 22-latek, który jak podaje Williamsburg Patch, zidentyfikowany został jako Jesus Pimentel, zamieszkały pod adresem 2220 West 11 Street na Brooklynie, odkryty został z ranami postrzałowymi w klatce piersiowej i prawej nodze. Mężczyzna przewieziony został to Woodhull Hospital, gdzie stwierdzono jego zgon.

Póki co, nikt nie został jeszcze aresztowany. Według Pix11 News, kamery, które monitorują ulicę, pokazują, że Pimentel walczył z dwoma innymi mężczyznami. Nie wiadome są jednak motywy zbrodnii, nie ma świadków, ale policja jest pewna, że było to morderstwo.

Miejsce tragedii znajduje się nieopodal wejścia do nowoczesnego budynku mieszkalnego. Jeszcze rano, na miejscu zbrodnii widniały zakrwawiona koszula i buty ofiary.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here