“Not giving up” – młoda artystka dedykuje utwór dotkniętym wojną

Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Natalia Kawalec, wokalistka z Chicago, która dała się poznać nowojorskiej polonii choćby podczas Parady Pułaskiego w 2019 roku, kiedy to śpiewała na platformie Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. Polonia z USA wspierała ją również, kiedy znalazła się w ścisłym finale polskiej edycji show “Voice Kids”. Natalia Kawalec jest po premierze singla “Not Giving Up.” Piosenka, choć powstała w całkiem innych okolicznościach, swoim przekazem, wpisuje się w obecną sytuację na świecie. Artystka zdecydowała więc, zadedykować utwór wszystkim osobom dotkniętym brutalną wojną na Ukrainie. 

Natalia opowiedziała o kulisach powstania utworu, który swoją premierę na antenie Radio RAMPA miał w sobotę, 5 marca. Posłuchajcie:

 

Zobacz teledysk:

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here