Polak Zastępcą Komendanta Policji w Irvington, NJ

Reklama - Advertisement

Franciszek Piwowarczyk, do tej pory kapitan, od kilku tygodni piastuje stanowisko Zastępcy Komendanta Policji czyli Deputy Chief of Police w Irvington, NJ. Na antenie Radio RAMPA, Komendant Piwowarczyk opowiada o swojej drodze do tej pozycji oraz o swoich nowych obowiązkach. Irvington jest miastem, które stawia przed policją wiele wyzwań – jak mówi Komendant Piwowarczyk, tylko od początku tego roku, zarejestrowano tam już 16,000 interwencji. 

Po zakończeniu oficjalnej ceremoni, Komendant Piwowarczyk świętował awans w towarzystwie rodziny, współpracowników i przyjaciół. Wśród gości nie zabrakło Bogdana Chmielewskiego, CEO Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej – Pan Piwowarczyk sprawuje bowiem funkcję skrabnika w Radzie Dyrektorów PSFCU. Obecny był również zaprzyjaźniony bokser, Tomasz Adamek. 

Posłuchajcie:

 

Zdjęcia: Archwium Franciszek Piwowarczyk


 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here