Nowy oddział PSFCU w Fairfield, NJ już czynny!

Reklama - Advertisement

Najnowszy, 21. oddział Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w Fairfield, New Jersey już działa. 

Nowa placówka mieści się w budynku Centrum Operacyjnego PSFCU przy 9 Law Drive w Fairfield, NJ. Siódmy oddział Naszej Unii w stanie New Jersey jest położony przy zjeździe z autostrady stanowej 46 na Fairfield Rd., niedaleko od autostrady międzystanowej nr 80. Zlokalizowany w hrabstwie Essex w północnj części stanu New Jersey, oddział jest dogodną lokalizacją dla stale rosnącej Polonii na zachód od istniejącego już oddziału w Clifton, NJ.

Najnowsza, 21. placówka PSFCU mieści się na pierwszym piętrze w budynku pod adresem: 9 Law Drive, Fairfield, NJ 07004. Telefon: 973-808-4240. Oddział czynny: : poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00 oraz w soboty 9:00 – 15:00.

Źródło: PSFCU

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here