Ostatki w Nowym Orleanie, Memphis i Nashville

Reklama - Advertisement

Firma Ampol Inc zaprasza na wycieczkę objazdową do Nowego Orelanu! 9 dni, z polskim pilotem i przewodnikiem. Szczegółowy plan wycieczki: http://www.ampolinc.com/plan.php?wid=1270 

Festiwal Mardi Gras w Nowym Orleanie! 22 lutego – 1 marca 2020

Niepowtarzalny w USA wyjazd w tej cenie, nie tylko na “Mardi Gras,” jeden z największych na świecie festiwali kończących karnawał, ale także do rezydencji Elvisa Presley’a i stolicy muzyki country.

W programie:

Chattanooga w Tennessee, a tam Rock City. Nowy Orlean a w nim, kulminacyjny dzień obchodów “Tłustego Wtorku” czyli “Mardi Gras”, parady od samego rana m.in. Parada Króla “Rex”, Parada”Elks” i Wielka Parada “Miasta Nowego Orleanu”(Crescent City), wspaniała zabawa na słynnej Bourbon Street w dzielnicy francuskiej i nie tylko… Dodatkowo, wizyta na historycznej plantacji, w której niegdyś pracowali niewolnicy. Następnie rejs staroświeckim parowcem po rzece Mississippi (lunch na statku z potrawami w stylu kuchni kajuńskiej). Przejazd przez najdłuższy na świecie (do 2011 roku) most.

Ta wycieczka to również wizyta w mieście Elvisa Presley’a  – MEMPHIS! Zwiedzanie rezydencji króla Rock and Rolla “Graceland Mansion”, słynnego „Sun studio,” w którym swoje pierwsze płyty nagrywali najsłynniejsi muzycy stylu Rock, Country, Blues. Pobyt na niepowtarzalnej Bale Street oraz panorama miasta z słynną piramidą wysoką na ponad 90 metrów.

NASHVILLE – m.in. Partenon-symbol miasta, które oprócz tego, że jest światową stolicą muzyki country nazywane jest również Atenami południa USA. Spacer po najciekawszej części miasta i udział w atrakcjach związanych z żywą muzyką Country, Blues, Rock.

Zapisy i rezerwacje: www.AmpolInc.com oraz 609-647-9054. 

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here