People of World Youth Day hitem mediów społecznościowych. Ten film zaraża dobrą energią

Internauci pokochali ten film! Prawie milion wyświetleń w zaledwie kilka dni. Od tygodnia hitem w sieci jest film People of World Youth Day, relacja ze Światowych Dni Młodzieży zrealizowana przez poznańską agencjęmome.pl.

“Już dawno nie widziałem tylu wspaniałych ludzi w jednym miejscu. Chciałem pokazać ich niesamowitą radość i emocje. Niezwykła atmosfera Światowych Dni Młodzieży udzieliła się także mnie. Dlatego ten film zaraża dobrą energią” – tak o realizacji filmu ze spotkania młodych w Krakowie mówi Kamil Biegański z poznańskiej agencjimome.pl.

Film People of World Youth Day udostępniony na oficjalnej stronie agencji w zaledwie kilka godzin stał się hitem mediów społecznościowych. Do tej pory ma on już ponad pół miliona wyświetleń i jest udostępniany przez uczestników ŚDM z całego świata.

“Zrobiłem ten film przede wszystkim dla ludzi, których spotkałem w trakcie Światowych Dni Młodzieży. Wielu z nich odnajduje siebie i swoich znajomych z całego świata podczas oglądania naszej relacji. Cieszę się, że mogłem zachować ich wspomnienia” – dodaje Kamil Biegański.

Film People of World Youth Day na Facebooku:https://www.facebook.com/momepl/videos/vb.554935937856608/1421049604578566/?type=3&theater.

Film dostępny w serwisie YouTube: https://youtu.be/DOxGBaEVM8c.

 

Źródło: http://kurier.pap.pl

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here